Przewóz osób tylko z MargoTrans!

Profesjonalny przewóz osób to jedna z usług znajdujących się w ofercie przedsiębiorstwa MargoTrans z siedzibą we Wrocławiu. Proponujemy Państwu wynajem autokarów o podwyższonym standardzie na terenie kraju i zagranicy oraz przewozy osób w przystępnej cenie.

Do dyspozycji swoich klientów pozostawiamy autokary tak znanych i cenionych producentów, jak VDL, BOVA, VAN HOOL posiadających na wyposażeniu klimatyzację, barek, toaletę, telewizory z odtwarzaczami DVD umilającymi podróżującym czas spędzony w pojeździe, mikrofon dla przewodników i pilotów, uchylne siedzenia, indywidualne nawiewy i oświetlenia umieszczane nad siedzeniami oraz przyciemniane szyby i duże luki bagażowe, zdolne pomieścić pakunki na te krótkie i długie wyprawy.

Na pierwszym miejscu zawsze znajduje się Państwa komfort, zadowolenie a przede wszystkim bezpieczeństwo, toteż wszystkie wchodzące w skład naszej floty autokarowej pojazdy regularnie przechodzą drobiazgowe badania techniczne, byście mogli mieć pewność, że bezpiecznie dotrzecie do celu podróży.